Copywriter SEO / Redaktor portalu Geex [rekrutacja online]

X-KOM Sp. z o.o.

Kraków

8 dni temu

Uwielbiasz pisać i kreować, a Twoje teksty angażują lepiej od filmów? Piszesz ludzkim głosem i wiesz, jak trafiać do określonej grupy odbiorców? Rozpocznij z nami prawdziwą przygodę. Rób to, co kochasz, zdobywaj nowe umiejętności, inspiruj i rozwijaj nieszablonowane projekty.

Jesteśmy ekspertami w branży komputerowej. Łączymy technologię z empatią, aby lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Naszą największą siłą są ludzie. Dzięki jasno określonej wizji tworzymy zespół marzeń, który charakteryzuje się pasją, zaangażowaniem i pracowitością.

Dołącz do naszej zgranej drużyny jako:

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i redagowanie artykułów
  • Pisanie poradników, recenzji, relacji z imprez branżowych
  • Przygotowywanie treści ofert produktowych
  • Optymalizowanie tekstów pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Przygotowywanie tekstów CTA
  • Przygotowywanie i komponowanie treści z użyciem podanych słów kluczowych
  • Tworzenie koncepcji akcji reklamowych
  • Monitorowanie trendów w marketingu internetowym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe Polonistyka/Dziennikarstwo
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość nowych technologii
  • Umiejętność znajdowania / tworzenia ciekawych informacji
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów SEO na strony internetowe
  • Znajomość i doświadczenie w pozycjonowaniu stron www
  • Umiejętność optymalizacji tekstu
  • Umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
  • Znajomość sposobów komunikacji reakcyjnej w Internecie
  • Kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie copywritingu, SEO, content marketingu i nie tylko
  • Praca z nowymi technologiami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Poznaj stanowisko: SEO Copywriter
SEO Copywriter to osoba zajmująca się redagowaniem różnorodnych treści na potrzeby internetu. Teksty tworzone przez SEO copywriterów są przeważnie wykorzystywane w pozycjonowaniu stron internetowych, lecz osoby trudniące się tą profesją redagują także wartościowe artykuły, skierowane do rzeczywistych użytkowników. Charakterystyka zawodu kryje się już w samej nazwie stanowiska; SEO to skrót od Search Engine ...
Praca SEO Copywriter