Copywriter
Inter Cars S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
2 dni temu

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do działu E-commerce poszukujemy doświadczonych Copywriterów. Dołącz do nas i zacznij współtworzyć dział e-commerce

Copywriter
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i redakcja opisów sprzedażowych dla produktów na www.
  • Tworzenie treści dla kanałów komunikacji z klientami B2C m.in. social media, reklamy, blog, newsletter, karty produktów oraz opisy kategorii.
  • Ścisła współpraca z działem zarządzania produktem oraz agencjami zewnętrznymi .
  • Przygotowanie treści zoptymalizowanych pod kątem SEO.
  • Opracowywanie artykułów sponsorowanych i blogowych.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość zagadnień́ związanych z SEO.
  • Podstawowa znajomość́ narzędzi takich jak: Google Analytics, planer słów kluczowych Google, Adwords, Semstorm, Senuto.

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny).
  • Praca w modelu hybrydowym.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach.
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Poznaj

Grupa Inter Cars

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.