Zobacz więcej ofert pracy

Cost Manager / Quantity Surveyor

EPCM Executive Search
Warszawa
specjalista (mid) / kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
538 dni temu

Międzynarodowy inwestor realizujący projekty komercyjne, takie jak biurowce & hotele & retail, a także inwestycje mieszkaniowe, poszukuje doświadczonego Cost Managera. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z zespołem cost managementu przy realizacji obiektów magazynowych. Główne zadania koncentrować się będę na przygotowywaniu standardów oraz optymalizacji projektów pod kątem kosztowym i technicznym, prowadzeniu postępowań przetargowych oraz kontroli budżetu. Firma zapewnia pracę przy realizacji znaczących projektów komercyjnych w całej Polsce

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie postępowań przetargowych, w tym negocjacje z wykonawcami i dostawcami oraz sporządzanie odpowiednich umów;
  • Weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej, analiza kosztowa proponowanych rozwiązań, a także opiniowanie wniosków o roboty dodatkowe i zamienne;
  • Proponowanie rozwiązań w ramach value engineering;
  • Kontrola budżetu inwestycji;
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (fundusze inwestycyjne oraz banki) - raporty kosztowe, finansowe i budowlane;
  • Przygotowywanie wraz z działem Leasingu wycen powierzchni najmu;
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie realizacyjne zdobyte przy obiektach przemysłowych, magazynowych lub retailowych po stronie GW lub Inwestora;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w optymalizacji projektów - value engineering;
  • Dobra znajomość standardów i rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie komercyjnym;
  • Nastawienie na proponowanie rozwiązań optymalizujących projekty;
  • Doświadczenie w doborze oraz kontraktacji firm wykonawczych;
  • Umiejętności analityczne, ustalanie priorytetów, i umiejętność pracy w zespole.
Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.