Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Creative Director

Focus Media Group Technologiczny Dom Mediowy
Warszawa
praca stacjonarna
6562 dni temu

Ogłoszenie numer: 21091, z dnia 2006-06-28

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemny osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ( nr ref.: 0223/dk)

Opis stanowiska

- kreacja i nadzór artystyczny nad prowadzonymi projektami, - zarządzanie pracą działu kreatywnego, - organizacja i nadzór nad procesami w dziale kreatywnym, - bezpośrednia współpraca z Dyr. Obsługi Klienta i Dyr. Strategicznym

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie w działach kreacji, w tym min. 1 rok na stanowisku kierowniczym, - kreatywność, - osobowość lidera, umiejętność kierowania zespołem, - wiedza z zakresu budowania strategii marketingowych, tworzenia i wprowadzania na rynek nowych marek, - znajomość języka angielskiego, - biegła obsługa programów graficznych na platformie MAC.

Oferujemy

- ciekawe wyzwania i ciężką pracę.