Zobacz więcej ofert pracy

Cukiernik

EURO-HOTELE SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
1931 dni temu

Ogłoszenie numer: 2244730, z dnia 2019-01-10

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Cukiernik

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych oraz ich dekorowanie.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pasja i kreatywność
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny w prywatnej klinice
  • zniżki pracownicze w Hotelach sieci Hilton