Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Cyber Security Junior Specialist

Jefferson Frank International

Wrocław

8 dni temu

The Global Leader in Cloud Recruitment

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 02.05.2019

Trochę o Tobie:

  • Ukończony min. 1 stopień studiów: elektroniki / informatyki lub kierunku pokrewnego,
  • Min. 3 lata doświadczenia w branży obrony cybernetycznej, (SOC / CERT), rozwiązań SIEM (Splunk, Arcsight, QRadar, RSA),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności jasnego przekazywania złożonych treści różnym odbiorcom
  • Gotowość do wyjazdów słuzbowych.

Obowiązki

  • Ochrona przed ciągle zmieniającymi się zagrożeniami cybernetycznych,
  • Praca w ramach SOC lub z technologiami SOC w sieci i punktach końcowych,
  • Przewidywanie i identyfikacja zagrożeń w ramach projektów oraz przekazywanie problemów do starszych członków zespołu,
  • Praca nad wewnętrznymi projektami, Jako członek zespołu CaaS będziesz:
  • Kierowanie projektami, integracją i wsparciem dla rozwiązań SIEM (Splunk, Arcsight, QRadar, RSA) dla różnych klientów,

Zapewniamy:

  • Karta Multisport,
  • Kursy językowe,
  • Dodatkowy budżet na szkolenia,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Bonusy świąteczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Security Engineer

Security Engineer to stanowisko, na którym pracownik jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo funkcjonujących w danej firmie czy instytucji sieci zawierające ważne z jej punktu widzenia dane. W razie potrzeby reaguje na występujące zagrożenia i przeciwdziała ewentualnym skutkom awarii czy włamania. Regularnie przeprowadza audyty bezpieczeństwa istniejących aplikacji czy serwisów i kontroluje czy działają one zgodnie ...
Security Engineer Praca Security Engineer

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Jefferson Frank International.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (64)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2330)
Radom (177)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)