Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
CyberArk- DevOps Engineer [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
36 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znasz systemy operacyjne z rodziny Windows lub Unix,
  • Znasz podstawowe zagadnienia związane z sieciami komputerowymi,
  • Jesteś terminowy, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny,
  • Jesteś komunikatywny i otwarty na pracę z ludźmi/ klientem.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość produktów firmy CyberArk lub podobnych im rozwiązań klasy Password Vault,
  • Wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w branży IT,
  • Znajomość podstaw języków skryptowych,
  • Certyfikaty z obszaru IT potwierdzające posiadaną już wiedzę,
  • Zainteresowanie i wiedza na temat bezpieczeństwa systemów IT,
  • Znajomość metodologii Agile.
Informacje o Zespole:

Zespół Privileged Account Security zajmuje się przede wszystkim zapewnieniem bezpieczeństwa użycie wysoce uprzywilejowanych kont. Skupiamy się na wdrażaniu rozwiązań które automatyzują proces zarządzania hasłami, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo wszystkich systemów IT poprzez zmniejszanie okien czasowych, w których niepowołane osoby mogą wejść w posiadanie "kluczy do królewstwa". Nasza praca w dużej mierze polega na utrzymaniu już istniejących systemów, które pełnią krytyczną rolę w strukturze bezpieczeństwa systemów IT. Dodatkowo poszerzamy zakres możliwości które oferuje nasze narzędzie by wychodzić na przeciw rosnącym potrzebom naszych użytkowników. Do naszych obowiązków należy też zapewnianie zgodności narzędzia z wszystkimi wymaganiami związanymi z zmniejszaniem ryzyka ponoszonego przez firmę. Wśród zadań które wykonujemy są też takie, które wymagają podróży zagranicznych. Bycie członkiem naszego składu wiąże się z koniecznością radzenia sobie z wysokimi wymaganiami, umiejętnością znajdowania rozwiązań problemów na bazie doświadczenia i szybkiej analizy dostępnych informacji. Wielokrotnie pokazaliśmy że współpracując i dzieląc się doświadczeniami jesteśmy w stanie osiągać stawiane przed nami cele.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50%- Utrzymanie globalnego narzędzia
20%- Przygotowywanie nowych możliwości narzędzia
10%- Kontakt z klientem
10%- Podróże biznesowe
10%- Prace rozwojowe
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie