Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Wiceprezes Zarządu Warszawa
Członek Zarządu ds. Operacyjnych

NES Global Talent
Warszawa
praca stacjonarna
1349 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym klientem jest deweloper inwestycji mieszkaniowych z bogatym portfolio projektów. Do jego struktur w związku z rozwojem aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska

Zarządzanie operacyjne deweloperem mieszkaniowym przygotowującym, realizującym i sprzedającym osiedla mieszkaniowe.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie, kontrola i bieżący nadzór nad projektami realizowanymi przez spółkę, zarówno od strony technicznej jak i finansowej,
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów w zakresie terminowości zgodnością realizacji z harmonogramu, dyscypliny finansowej, funkcjonalności, zgodności z założeniami budżetowymi,
  • Kreowanie oraz realizacja nowych inicjatyw i projektów sprzedażowych,
  • Czynny udział w procesie ofertowania,
  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,
  • Współtworzenie i kontrolowanie budżetów kosztów pośrednich działu realizacji,
  • Tworzenie harmonogramów realizacji projektów, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętymi harmonogramami,
  • Wybór dostawców i podwykonawców,
  • Zarządzanie podległym działem realizacji i montaży,
  • Współtworzenie planów sprzedażowych,
  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży z uwzględnieniem oceny możliwości sprzedaży i uwarunkowań rynku,
  • Podejmowanie wszelkich działań prowadzących do maksymalizacji rynku oraz zysku spółki.
  • Systematyczne raportowanie z planowanych i realizowanych wizyt handlowych i realizacyjnych,
  • Analiza rozwoju potrzeb i wymagań klientów, zbieranie i aktualizacja danych rynkowych o potrzebach klientów,
  • Gromadzenie, analiza i prezentacja danych o produktach i działaniach konkurencji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku dyrektorskim zdobyte w branży budownictwa ogólnego
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycji budowlanych, w tym umiejętność oceny rozwiązań technicznych proponowanych przez wykonawców
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: umiejętność wyciągania wniosków, proponowania rozwiązań, umiejętność budowania relacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość pracy przy dużym projekcie przemysłowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja