Najnowsze oferty pracy

  • Członek Zarządu

    UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW S.A.   Krynica-Zdrój    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    prezes  kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. https://bip.malopolska.pl/ukz w zakładce ogłoszenia oraz na stronie internetowej Ministerstwa Aktywów Państwowych.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Wiceprezes Zarządu Kraków
Członek Zarządu ds. zarządzania projektami deweloperskimi

Cavatina GW Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1048 dni temu
Miejsce pracy: Kraków

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych.  Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA , jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie dzień do dnia projektami deweloperskimi w szeroko rozumianym spektrum działań, takim jak: budżet, harmonogram, zarządzanie zmianą, przedmiary, dział centralnych zakupów itd.,
  • Współdziałanie w zakresie Due Diligence,
  • Kontrola stopnia zaawansowania inwestycji procesie ciągłym,
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie realizacji projektów,
  • Współpraca w zakresie pozyskiwania finansowania dla inwestycji,
  • Zarządzanie gwarancjami kontraktowymi i kwestiami posprzedażowymi,
  • Nadzór nad procesami wewnątrz organizacji oraz komunikacji między działami,
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych na poziomie zarządu z kontrahentami współpracującymi z firmą we wszystkich obszarach odpowiedzialności.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Min. 10 lat doświadczenia w zakresie zarządzania projektami deweloperskimi,
  • Wiedza z zakresu zarządzania dużymi projektami,
  • Umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja,
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i priorytety biznesowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Obowiązkowość, dokładność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu pracy,
  • Preferowana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę przy projektach w kraju i za granicą,
  • Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów pracowniczych,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • Komfortowe warunki pracy.

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”, Dz.Urz.UEL119 z 04.05.2016 str.1) pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma CAVATINA GW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków), wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejestrowy pod nr KRS 0000689870; posiadająca numer NIP 679-315-46-39; posiadająca numer REGON 36802810500000; adres e-mai: biuro@cavatina.pl; adres do korespondencji: ul. Partyzantów 51 43-360 Bielsko-Biała.

Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie 1 roku po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani /Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania przez Panią/Pana aplikacji.

Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnąć zgodę może Pan/Pani na adres do korespondencji lub adres e-mail: biuro@cavatina.pl

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić lub na adres do korespondencji lub na adres e-mail: biuro@cavatina.pl

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.