Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Data Analyst - Analityk Biznesowy

Panek S.A.

Warszawa

128 dni temu

Ogłoszenie numer: 2098965, z dnia 2019-02-11

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza danych na potrzeby różnych działów, w tym również przy użyciu Power BI
  • Doradztwo w zakresie zastosowania narzędzi dostępnych na rynku w zakresie analizy danych
  • Analiza potrzeb biznesowych, w tym współpraca z Managerami w celu koordynowania i dostarczania najlepszych rozwiązań informatycznych dla biznesu
  • Doradztwo oraz proponowanie zmian mających na celu optymalizowanie procesów, wprowadzanie i analizowanie nowych możliwości biznesowych
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją biznesową, w tym tworzenie dokumentacji analitycznej i projektowej rozwiązań
  • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc na potrzeby biznesu
  • Bieżące monitorowanie nowych trendów biznesowych, rynków zagranicznych
  • Analiza opłacalności projektów franczyzowych

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży IT jako analityk biznesowy / analityk danych
  • Doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania rozwiązań informatycznych
  • Doświadczenie w zakresie analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Mile widziane doświadczenie w projektach franczyzowych
  • Znajomość narzędzi nowoczesnych narzędzi analitycznych, Power BI i lokalnych baz danych
  • Biegła znajomość pakietu Office (MS Excel, MS Access, Office 365)
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT, w tym metodyki projektowania systemów, mapowania procesów biznesowych, modelowania danych
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, w nowoczesnym biurze blisko Centrum
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych innowacyjnych pomysłów
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, bezpłatna nauka języka angielskiego)

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (68)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (291)
Toruń (179)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2240)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (90)