Data Analyst

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

32 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/ZG/CZD/MB/07/2019

Twoje zadania:
  • Ustalenie kluczowych zagadnień związanych z analizą danych oraz koordynacja współpracy przy określeniu zakresu i realizacji zadań
  • Przygotowanie niezbędnych danych do wykonania analiz
  • Przeprowadzenie analiz oraz przedstawienie głównych czynników mających wpływ na wyniki
  • Prezentacja wyników analiz oraz prognoza przyszłych wyników w kilku wariantach wraz z rekomendacją dalszych działań
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą danych
  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych i systemowych oraz zarządzanie nimi w kontekście realizowanych zadań
  • Zdolność analitycznego i twórczego myślenia
  • Umiejętność formułowania wniosków i argumentowania
  • Wiedza w zakresie organizacji procesów biznesowych oraz produktów bankowych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi narzędzi klasy Business Intelligence (preferowane IBM BI Cognos oraz MS Power BI)
  • Umiejętność programowania w języku SQL lub pokrewnym (narzędzia SQL Developer, SAS, TOAD)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (na poziomie advanced)
  • Dokładność i rzetelność
  • Umiejętność twórczego rozwiązywania złożonych problemów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych