Zobacz więcej ofert pracy

Data Analytics Team Leader

CCPORTER Sp. z o.o.
Warszawa
kierownik/koordynator
kontrakt B2B
praca zdalna
700 dni temu
Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwym miejscu!
Miejsce pracy: Warszawa

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Twój profil
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie analiz danych i tworzenia rekomendacji biznesowych
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku lidera zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość R/Python lub chęć do nauki tych języków
  • Znajomość Excel i SQLna poziomie minimum średniozaawansowanym
  • Umiejętność posługiwania się metodami statystycznymi oraz zwięzłej prezentacji wniosków i wyników analiz
  • Kreatywne podejście w szukaniu rozwiązań
Twoje zadania:
  • Kompleksowa obsługa analityczna managerów obszarów reklamy internetowej i marketingu bezpośredniego (w tym telemarketingu)
  • Przygotowywanie rekomendacji biznesowych i analiz
  • Skuteczne zarządzanie zespołem analityków
  • Kształtowanie probiznesowych postaw oraz specjalistycznych kompetencji analitycznych w zespole
  • Nadzorowanie oraz udział w projektach dotyczących tworzenia i rozwijania dashboardów m.in. w Tableau
  • Tworzenie strategii dotyczących rozwoju systemów raportowania oraz współpraca z Działem IT przy tworzeniu infrastruktury i narzędzi Business Intelligence
Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinasowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
  • Nieformalne warunki pracy, w tym brak korporacyjnej biurokracji
  • Napoje i zdrowe przekąski dostępne w biurze
  • Przyjazne środowisko, w którym doceniane będą Twoje pasje i zaangażowanie
  • Nowoczesne biuro w centrum, przy Metro Politechnika
Who are we? CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services. Why consider a #dreamjob with CCPORTER? With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment. We offer flexible forms and places of cooperation. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home! We deliver a personal computer and headphones to your home.

Poznaj

Jesteśmy agencją marketingową 360, realizujemy outsourcingowe projekty obsługowe, call center i technologiczne, które jesteśmy w stanie dopasować do Twojej działalności. Możemy pomóc w optymalizacji procesów, z których już korzystasz lub zaprojektować je indywidualnie, według tego, czego obecnie potrzebuje Twoja marka.