Data Scientist (IoT) [rekrutacja online]

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Wrocław

1 dzień temu

Wrocław

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

OBOWIĄZKI:

  • identyfikowanie cennych źródeł danych i automatyzowanie procesów gromadzenia
  • wstępne przetwarzanie danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych
  • budowanie modeli predykcyjnych i algorytmów uczenia maszynowego
  • prezentowanie informacji za pomocą technik wizualizacji danych

WYMAGANIA:

  • poprzednie doświadczenie na stanowisku Data Scientist lub Data Analyst
  • znajomość R, SQL i Python; znajomość Scala, Java lub C #
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi analizy biznesowej (np. PowerBI) i struktur danych (np. Spark, Hadoop)
  • wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w eksploracji danych
  • studia kierunkowe  (matematyka, statystyka, fizyka, informatyka)

OFERUJEMY:

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • przyjazną i luźną atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista SQL
Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Praca Programista SQL