Zobacz więcej ofert pracy

Data Scientist

Mindbox S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2248 dni temu

Warszawa
Zakres obowiązków:
  • projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów predykcyjnych na dużych zbiorach danych
  • kolekcjonowanie oraz analiza danych z istniejących systemów danych do zadań machine learning
  • wsparcie przy rozwoju produktów związanych z danymi
  • dostarczanie analiz i raportów dotyczących zachowania użytkowników dla zespołów i osób decyzyjnych wewnątrz organizacji
  • wsparcie przy utrzymaniu i rozwoju systemów analitycznych (hurtownie danych, systemy raportowe)
  • ścisła współpraca z analitykami i programistami w zespole Big Data
  • wsparcie zespołów developerskich przy testach wewnątrz serwisu
Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość zagadnień uczenia maszynowego (ML): regresja, klasyfikacja, klastrowanie, regularyzacja, optymalizacja hiperparametrów
  • doświadczenie w budowaniu produktów/aplikacji wykorzystujących ML
  • znajomość Pythona i jego frameworków do ML (sklearn, xgboost, keras, numpy, pandas etc.) na poziomie eksperckim
  • bardzo dobra znajomość T-SQL, HQL
  • praktyczna znajomość budowania strumieni ETL
  • rozwiązywanie problemów przetwarzania języka naturalnego (NLP)
Mile widziane:
  • doświadczenie w NLP w języku Polskim
  • doświadczenie w pracy z GC/AWS/Azure
  • doświadczenie w konkursach Kaggle
  • projektowanie i przeprowadzanie testów AB
  • umiejętność optymalizacji wykorzystania procesorów i kart graficznych w Deep Learningu
  • umiejętność prezentowania danych i opisywania działania modeli stronie biznesowej
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
  • interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT
Administratorem Twoich danych w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych jest Mindbox Group S.A. (ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa, info@mindboxgroup.com, 22 486 31 56). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO.