Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Test Manager / Manager ds. Testów Warszawa
Defect Manager w obszarze testów (Test Manager)

ASTEK Polska
Warszawa
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
493 dni temu
Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: do 960 zł netto + VAT / dzień / B2B (możliwa również UoP)

Tryb pracy: Zdalna z onboardingiem i sporadycznymi wizytami w biurze w Warszawie

Branża klienta: Bankowa

Zespoły: Międzynarodowe (komunikacja na co dzień w języku angielskim, wymagany poziom, minimum B2+/C1)

Zadania:
  • Odpowiedzialność za zapewnienie, że następujące działania są prowadzone w sposób efektywny i dobrze udokumentowany: planowanie i kontrola testów, analiza i projektowanie testów, implementacja i wykonanie testów, ocena testów, kryteria wyjścia i raport, zamknięcie testów
  • Stworzenie i wdrożenie zakresu zarządzania defektami i związanej z tym konfiguracji JIRA
  • Prowadzenie procesu zarządzania defektami
  • Utrzymanie i higiena procesu defektów
  • Aktualizacje JIRA
  • Koordynacja defektów z różnymi zespołami
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnej roli
  • JIRA
  • Qtest
  • Confuence
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.