Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Dermokonsultantka

Lierac Paris
Warszawa
praca stacjonarna
2254 dni temu

Firma ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o. – dystrybuująca w Polsce dermokosmetyki marek:

LABORATOIRES LIERAC PARIS oraz PHYTO PARIS

poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w pełnym \ nie pełnym wymiarze godzin, w zależności od możliwości preferencji kandydata.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi
  • regularne szkolenia
  • możliwość rozwoju osobistego
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, lub wyższe. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży
  • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • otwartość i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office
Zakres obowiązków:
  • profesjonalna porada dermokosmetyczna
  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece
  • realizacja celów sprzedażowych
  • regularne raportowanie
  • obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, czystość oraz przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)