Zobacz więcej ofert pracy

Developer aplikacji mobilnych

Provident Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2087 dni temu

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych lub modyfikacja istniejących aplikacji / systemów w oparciu o w wymagania techniczne oraz biznesowe
  • Ciągła optymalizacja istniejących aplikacji / systemów oraz naprawa błędów
  • Terminowa i jakościowa realizacja zleconych zadań
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Aktywna współpraca z analitykami systemowymi oraz testerami

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy z technologią .NET (C#) / SQL
  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia wieloplatformowych aplikacji mobilnych w technologii Xamarin Forms z zastosowaniem wzorca MVVM
  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenie usług REST / SOAP
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji Web w technologii ASP .NET MVC
  • Znajomość nHibernate i/lub Entity Framework
  • Mile widziane doświadczenie z TFS, Octopus Deploy, Bootstrap, jQuery, Angular 2 oraz .NET Core
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT)
  • Umiejętność optymalizacji nowych oraz istniejących aplikacji / systemów
  • Samodzielność, komunikatywność, kultura osobista
  • Motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników