Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Developer Backend/Frontend

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Olsztyn

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2010404, z dnia 2018-07-11

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Nr Ref.: DBF.18.06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • zarządzanie zespołem programistów pracującym w skomplikowanym środowisku IT,
  • tworzenie aplikacji w Javie i Pythonie z użyciem Springa i Django; PHP5/PHP7, HTML5, AngularJs, ExtJs,
  • budowanie rozwiązań systemowych wykorzystując Apache ServiceMix,
  • praca na bazach Oracle, MySql, PostgreSQL,
  • dokumentowanie nowo wybudowanych systemów (dokumentacja techniczna).

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność programowania stron w PHP5,
  • znajomość HTML, CSS,
  • znajomość  bazy danych Postgres,
  • znajomość JS, JQUERY,
  • znajomość framework ZEND2,
  • umiejętność tworzenia serwisów bazodanowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Front-end/Back-end developer

W obecnych czasach i rozwiniętej technologii podział obowiązków Front-end i Back-end developerów jest wyraźny. Ci pierwsi zajmują się opracowaniem witryny pod względem wizualnym. Zajmują się także jej wzbogaceniem o elementy graficzne takie, jak animacje czy slidery. Back-end developer odpowiada zaś za tworzenie oprogramowania (kodu) powstającej strony zapewniającego jej techniczną funkcjonalność, a także nadzór nad ...
Front-end/Back-end developer Praca Front-end/Back-end developer

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (830)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1687)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)