Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Developer Backend

Orange Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2206 dni temu
Orange Polska to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. To, że nasi pracownicy to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach – podróżnicy, odkrywcy, ludzie, którzy rozwijają swoje talenty plastyczne czy muzyczne – jest dla nas tak samo ważne jak to, że mają otwarte umysły - patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy. To dzięki wiecznie ciekawym, Orange każdego dnia tworzy cyfrowy świat dla swoich klientów, czyniąc go nowoczesnym i innowacyjnym, a wciąż interesującym i dostępnym dla każdego. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy… i masz pasję, dołącz do zespołu Orange.
Orange Polska S.A.; Warszawa
jestem osobą otwartą i gotową na:
  • analizę wymagań biznesowych i opracowywanie architektury rozwiązania oraz integracji z otoczeniem sieciowo – informatycznym.
  • development oprogramowania w ramach projektu
  • budowę systemu mediacji usługi telewizji OTT oraz usługi cloud DVR
  • współpraca z innymi obszarami firmy
  • tworzenie dokumentacji projektowej
oprócz zapału wyróżnia mnie:
  • 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwoju serwisów produkcyjnych
  • dobra znajomość technologii GO, mongoDB
  • znajomość i doświadczenie w architekturze mikroserwisów oraz modular monolith
  • znajomość rozwiązań CI/CD
  • jako atut: znajomość technologii Kubernetes oraz Docker
od przyszłego pracodawcy oczekuję:
  • realizowania ciekawych projektów projektów
  • działania dla znanej na rynku marki, dysponującej rozpoznawalnymi produktami i usługami
  • pakietu prywatnej opieki medycznej i dostępu do obiektów sportowych

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!