Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Developer iOS

Orange Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2208 dni temu
Orange Polska to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. To, że nasi pracownicy to osoby aktywne, realizujące się na wielu polach – podróżnicy, odkrywcy, ludzie, którzy rozwijają swoje talenty plastyczne czy muzyczne – jest dla nas tak samo ważne jak to, że mają otwarte umysły - patrzą na zadania i problemy z więcej niż jednej perspektywy. To dzięki wiecznie ciekawym, Orange każdego dnia tworzy cyfrowy świat dla swoich klientów, czyniąc go nowoczesnym i innowacyjnym, a wciąż interesującym i dostępnym dla każdego. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy… i masz pasję, dołącz do zespołu Orange.
Orange Polska S.A.; Warszawa
jestem osobą otwartą i gotową na:
  • analizę wymagań biznesowych tworzonych rozwiązań
  • przygotowanie oraz tworzenie rozwiązania w zakresie usługi telewizji internetowej dla platformy mobilnej iOS
  • integrację rozwiązania
  • współpracę z innymi obszarami firmy
  • tworzenie dokumentacji projektowej
oprócz zapału wyróżnia mnie:
  • znajomość swift 4.0, CocoaPods
  • 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwoju aplikacji mobilnych iOS
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
od przyszłego pracodawcy oczekuję:
  • realizowania rozwojowych projektów
  • działania dla znanej na rynku marki, dysponującej rozpoznawalnymi produktami i usługami
  • pakietu prywatnej opieki medycznej i dostępu do obiektów sportowych

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!