Zobacz więcej ofert pracy

Developer MS Dynamics 365

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2172 dni temu
Nr ref.: 6954/MR
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

od 19 000 PLN

Obszar

IT

Start

Kwiecień - Maj 2018

Języki

angielski - C1/C2

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Nowe wdrożenia Microsoft Dynamics 365 (CRM Online) w projektach na terenie Skandynawii
  • Integracje z istniejącymi systemami (ERP, aplikacje zewnętrzne, hurtownie danych, BI)
  • Dbanie o utrzymanie i rozwój Systemów, które zostały już wdrożone
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z MS Dynamics 365 (CRM Online)
  • Zamiłowanie do programowania (.Net/C#,  JavaScript)
  • Ukierunkowanie na jakość
Oferujemy:
  • Pracę głównie z wykorzystaniem najnowszych technologii oferowanych przez Microsoft w modelu SaaS
  • Długofalową współpracę w dynamicznym zespole
  • Elastyczny start pracy
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

Języki

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • MS Dynamics 365 min. 2 lata
  • C# średniozaawansowany
  • JavaScript średniozaawansowany
  • Web Services/OData średniozaawansowany
  • Azure Platform średniozaawansowany
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: