Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Developer .NET

Rockitworks Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2019/04/.NET

Opis stanowiska:

Realizujemy wiele projektów dla największych firm telekomunikacyjnych oraz banków. Rozbudowujemy zespół o specjalistów, którzy chcą i mogą zajmować się rozwojem systemów klasy Enterprise

Główne zadania:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych.
  • Realizacja zmian i współudział w tworzeniu architektury aplikacji.
  • Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Uczestnictwo we wdrożeniach systemów informatycznych.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w .NET.
  • Znajomość ASP.NET WebForms/MVC, C# i środowiska Visual Studio.
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL).
  • Dobra znajomość kontrolek EXT.NET lub Telerik, DevExpress
  • Praktyczna znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS3.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość SCRUM.
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka.
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Programista .NET Praca Programista .NET