Zobacz więcej ofert pracy

Developer QlikSense

Skamex S.A.
Łódź
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
170 dni temu

Poszukiwany developer QlikSense do utrzymania i rozbudowy systemu raportowania oraz paneli (dashboard) w istniejącym środowisku Qlik.

Miejsce pracy: Łódź
Główne obowiązki:
  • Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi BI. Środowisko Qlik (View i Sense), w planach transformacja do MS PowerBI,
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,
  • Bieżące wsparcie użytkowników rozwiązania,
  • Integrowanie danych z różnych źródeł,
  • Monitorowanie wydajności i zmian wymagań technicznych środowiska,
  • Utrzymywanie i administrowanie bazami danych wykorzystywanymi w firmie,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa dostępu do danych,
  • Dokumentowanie istniejących i tworzonych rozwiązań,
  • Tworzenie instrukcji dla użytkowników i prowadzenia szkoleń użytkowników.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analityczne do współpracy z biznesem,
  • Znajomość środowiska Qlik, innych rozwiązań BI (MS Power BI),
  • Znajomość środowiska Microsoft i relacyjnych baz danych, szczególnie MS SQL,
  • Znajomość rozwiązań chmurowych, integracji danych w środowisku chmurowym,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikacje ustną i swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych,
  • Preferowana praca w biurze firmy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
Mile widziane:
  • Znajomość programowania, środowisko MS PowerApps,
  • Znajomość zagadnień związanych z MS Dynamics Business Central i CRM, MS SharePoint,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych.
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych – karta Multisport,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Kreatywne i samodzielne stanowisko pracy,
  • Realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Łatwy dojazd do siedziby Spółki - lokalizacja nieopodal centrum miasta.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Skamex S.A. w Łodzi, przy ul. Częstochowskiej 38/52, 93-121 Łódź. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych (inspektor@skamex.com.pl). • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań rekrutacyjnych. Kategorie danych osobowych obejmują dane zawarte w ofercie pracy. • Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane na podstawie umowy z administratorem i podmioty współpracujące z administratorem. • Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. • Twoje dane osobowe będą przechowywane do realizacji kontaktu w celach prowadzenia działań rekrutacyjnych, marketingowych do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych; • Posiadasz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości kontaktu w celu przeprowadzenia rekrutacji. Decyzje podejmowane wobec danych nie podlegają profilowaniu.