Zobacz więcej ofert pracy

DevOps Engineer

Moorgate
Kraków
praca stacjonarna
2709 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: MJ/Dev/Krak/126
Opis stanowiska:
  • Administracja systemami Linux oraz serwerami aplikacji napisanych w Javie
  • Konfigurowanie i monitorowanie środowisk
  • Współpraca z innymi zespołami odpowiedzialnymi za wytwarzanie produktu

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w podobnej roli (doświadczenie zarówno po stronie developmentu jak i administracji systemem)
  • Doświadczenie w administracji systemem Linux (Centos, Ubuntu, RedHat)
  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacji (JBoss, MySQL/MariaDB, Apache, Nginx)
  • Znajomość narzędzi: Ansible, Chef, Jenkis, Artifactory, Jira, Confluence
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji części składowych środowiska Linux (Docker, CoreOS, Fleet, etc.)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
Mile widziane:
  • Doświadczenie w wirtualizacji (Cloud Stack, Open Stack, VMWare, KVM)
  • Znajomość load balancerów (HAproxy, F5)
  • Znajomość technologii LAN/WAN (vlans, vpn, routing, firewalls)

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Elastyczne formy zatrudnienia – Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w przyjaznym środowisku, nastawionym na rozwój umiejętności technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Wygodne biuro w atrakcyjnej lokalizacji