Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Diagnosta laboratoryjny – koordynator opieki medycznej

InviMed

Wrocław

1 dzień temu

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością. Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Klinika InviMed we Wrocławiu poszukuje diagnosty laboratoryjnego, który będzie też koordynatorem opieki medycznej. Zachęcamy do wysłania aplikacji wszystkich diagnostów otwartych na pracę z pacjentami. Szukamy osoby dokładnej, rzetelnej i otwartej na innych ludzi.

Zakres zadań:
  • praca w punkcie pobrań krwi,
  • praca z pacjentem na stanowisku Koordynatora Opieki Medycznej,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami.
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • aktualnego prawa do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • dobrej znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji.

Oferujemy możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej, opiekę medyczną dla pracowników, przyjazną atmosferę pracy oraz pogłębienie wiedzy specjalistycznej z zakresu medycyny rozrodu. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.invimed.pl

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny

Poznaj stanowisko: Kierownik Placówki Medycznej

Kierownik placówki medycznej powinien cechować się kompleksowym zestawem umiejętności menadżerskich i zarządczych. Od niego bowiem zależeć będzie efektywność kierowanej przez niego placówki, realizowanie założonej strategii i utrzymywanie jakości świadczonych usług. Do jego zadań należy zarządzanie zespołem pracowników i kreowanie polityki zatrudnienia, a także kontrola finansowa, optymalizacja ...
Kierownik Placówki Medycznej Praca Kierownik Placówki Medycznej

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest InviMed.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (63)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2010)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (65)