Najnowsze oferty pracy

  • Analityk w Pracowni Analiz Sensorycznych

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska Przygotowanie produktów do badań Dbanie o porządek na stanowisku pracy Realizacja zadań zleconych przez kierownika; Udział w panelach sensorycznych (po pozytywnym zaliczeniu egzaminu do samodzielnej pracy, zgodnie z upoważnieniem)
Zobacz więcej ofert pracy

Diagnosta Laboratoryjny

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.
Świętochłowice, ul. Wojska Polskiego 16H
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
135 dni temu

Jeśli szukasz laboratorium gdzie możesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznej i miłej atmosferze. Gdzie otwartość i zaufanie stawiane są na pierwszym miejscu. DOŁĄCZ DO NAS!!!

Miejsce pracy: Świętochłowice, ul. Wojska Polskiego 16H
Kandydatom oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznie rozwijającym się laboratorium diagnostycznym
  • umowa o pracę
  • szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • szkolenia z miękkich kompetencji
  • komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • czynne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętności analityczne
  • znajomość dokumentacji i procedur laboratoryjnych
  • samodzielność i dokładność w wykonywanej pracy
  • chęć ciągłego rozwoju
  • dyspozycyjność do pracy głównie w godzinach popołudniowych
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych
  • dokładna interpretacja i autoryzacja otrzymanych wyników
  • obsługa sprzętu medycznego
  • obsługa LIS