Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   Warszawa    praca zdalna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    1 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Diagnosta / Terapeuta

Vigget
Warszawa
praca stacjonarna
3874 dni temu

Zatrudnimy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • realizacja badań metodami m.in.: dr Volla i dr Schimmela EAV/EDT
  • obsługa klientów w Centrum Vigget Medica w Warszawie
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: analityka medyczna, fizjoterapia, dietetyka, biologia)
  • zainteresowania medycyną naturalną
  • komunikatywności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • dużego zaangażowania w profesjonalną obsługę klienta
Oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenia w całości finansowane przez firmę
  • perspektywy rozwoju zawodowego i awansu
  • miłą atmosferę w pracy