Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   Warszawa    praca zdalna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    5 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk / Dietetyczka

Eat Me
Piaseczno
praca stacjonarna
1133 dni temu

Ogłoszenie numer: 4406037, z dnia 2021-04-02

Catering dietetyczny zatrudni

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • tworzenie menu;
  • nadzór nad wysoką jakością przygotowanych dań, kaloryczności i gramaturami;
  • współpraca z Szefem Kuchni;
  • konsultacje dietetyczne z klientem;
  • wprowadzanie przepisów do programu, przeliczanie kaloryczności i bilansowanie diet, znajdujących się w ofercie cateringu;
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • doświadczenie w cateringu dietetycznym;
  • wykształcenie wyższe: dietetyk, dietetyk kliniczny;
  • komunikatywność;
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • entuzjazm, chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności;
  • praca wyłącznie w siedzibie firmy w Piasecznie.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • karta Multisport oraz pakiet ubezpieczenia grupowego;
  • zniżki pracownicze na nasze produkty;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, ustalane indywidualnie.