Zobacz więcej ofert pracy

Dietetyk

CENTRUM DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ "4DNOSTICS POLAND" SP .Z.O.O.
Warszawa, ul. Senatorska 2
specjalista (mid)
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
172 dni temu
Dietetyk
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Senatorska 2
Nasze oczekiwania:
  • ukończone studia na kierunku dietetyka zgodnie z wymogami aktualnego rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia (stopień: magister) z udokumentowanym, co najmniej rocznym
  • doświadczeniem w pracy w placówkach działających w ramach systemu opieki zdrowotnej
  • minimum roczne doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem/klientem
  • przestrzeganie zasad etycznych obowiązujących w zawodzie
  • odpowiedzialność, uczciwość, samodzielność, profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
  • umiejętności obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • praca w nowo otwartym Centrum Diagnostyki Medycznej
  • zatrudnienie w oparciu o UZ lub KG
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne
  • pracować zgodnie z międzynarodowymi procedurami medycznymi i standardami związanymi z opieką nad pacjentem
  • praca w przyjaznej i miłej atmosferze
Wynagrodzenie: do negocjacji indywidualnej

Obowiązki:
  • konsultacja pacjentów
  • udzielanie porad/konsultacji dietetycznych, ocena stanu odżywienia
  • udział w programie Kompleksowego Przeglądu Zdrowia
  • zapewnienie wysokich standardów medycznych w placówce