Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Digital Graphic Designer

BPO International

Warszawa

18 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Już dziś możesz zrobić pierwszy krok, by dołączyć do załogi specjalistów w roli:

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie materiałów graficznych głównie w obszarze digital, m.in. :
  • projektowanie stron www różnego typu
  • retusz zdjęć / fotomontaż
  • krótkie kreacje wideo / animacje
  • materiały do mediów społecznościowych
  • ebooki
  • branding
  • przygotowanie materiałów dla WebDeveloperów
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość Photoshop, InDesign
  • dobra znajomość Illustrator, XD, After Effects
  • doświadczenie w RWD
  • znajomość dobrych praktyk UI/UX
  • podstawy przygotowania plików do druku
  • samodzielność i terminowość
Mile widziane:
  • umiejętność przygotowania plików XML
  • znajomość BLENDER 3D
Oferujemy:
  • tablet graficzny na stanowisku pracy
  • ciekawe projekty w szybko rozwijającej się organizacji i w międzynarodowym środowisku
  • miłą atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole
  • elastyczne formy zatrudnienia i praca w dogodnej lokalizacji (biuro w centrum Warszawy)
  • dofinansowanie do benefitów sportowych oraz możliwość objęcia prywatną opieką medyczną
  • ponadto imprezy integracyjne, siatkówka, owocowe wtorki i pyszna kawa :-)
Co czeka Cię w ramach procesu rekrutacyjnego?
  • wraz z przesłaniem swojego cv prosimy o dołączenie portfolio
  • jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, odezwiemy się do Ciebie z prośbą o wykonanie zadania rekrutacyjnego
  • po pozytywnej ocenie zadania zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne
Nie wahaj się i aplikuj!

Poznaj