Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Digital Marketing Specialist - Building Companion

Xella Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Xella Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma – pionier energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, producent markowych wyrobów: Ytong, Silka i Multipor. Priorytetami Xelli są: jakość produkcji oraz popularyzacja energooszczędnego budownictwa. Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

W grupie zatrudnionych jest około 500 osób. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl.

poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Do naszego digitalowego teamu szukamy nowego specjalisty - twoim zadaniem będzie wsparcie rozwoju Building Companion, innowacyjnej platformy internetowej stworzonej przez Xella, by pomóc klientom indywidualnym w budowie ich wymarzonego domu.

Jeśli:
  • pasjonujesz się online marketingiem,
  • sprawnie poruszasz się po świecie GA, SEO i SEM a także dogadujesz się
    z narzędziami takimi jak Mailchimp, Zapier, Hotjar,
  • nie boisz się zarządzać budżetem i współpracować z dużą ilością kontrahentów

Mamy dla ciebie ofertę!

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym
  • analiza wyników kampanii, rekomendacja zmian i poprawek
  • koordynacja i kontrola działań agencji marketingowych
  • samodzielne prowadzenie działań marketingowych
  • aktywne wsparcie prac nad rozwojem produktu (aplikacja webowa i mobilna)
  • aktywna współpraca z Działem Operacji
  • monitoring i analiza rynku
Czego oczekujemy:
  • język angielski – B2/C1 - zaawansowany
  • doświadczenie w obszarze digital media
  • dobra znajomość Google Analytics, GTM, SEM, SEO, FB, Mailchimp, Zapier i innych narzędzi online marketingowych
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu budżetem marketingowym
  • doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi kontrahentami oraz agencjami reklamowymi
  • znajomość procesu i narzędzi do analiz potrzeb Klientów
  • zainteresowanie user experience
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • systematyczność
  • poczucie humoru
  • mile widziane: wiedza techniczna z zakresu analizy, podstawy programowania, testowania oprogramowania, dokumentacji technicznej, znajomość technologii stosowanych w budowie rozwiązań internetowych
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w ramach międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego i brania udziału w międzynarodowych projektach,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej Multisport, bezpłatnych zajęć z j. angielskiego, szkoleń w ramach Akademii Eksperta.
Kim jesteśmy

Xella Polska - jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budow­lanych w Polsce. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Xella Group, obecnego w 30 krajach świata.

Oferujemy markowe wyroby Ytong, Silka i Multipor, które stanowią spójny system budowlany umożliwiający budowę energooszczędnych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności pub­licznej, wielkopowierzchniowych hal przemysłowych czy kompleksów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski (obejmującą około tysiąca firm han­dlowych) oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim.

Mamy 12 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce, zatrudniamy w kraju około 650 osób.

Poznaj

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)