Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

District Manager

Lood is Good sp.z o.o.

Kraków

20 dni temu

Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dzień bez wyzwań jest dla Ciebie dniem straconym, nie wyobrażasz sobie pracy bez kontaktu z loodźmi i dodatkowo podzielasz naszą miłość do loodów - jesteś osobą, której szukamy.

Good Lood poszukuje osoby na stanowisko:

DISTRICT MANAGER

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy w podległym rejonie
  • realizacja wyznaczonych celów zgodnych z celem brandu
  • bieżące wizyty w terenie
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów operacyjnych w każdym loodspocie na terenie regionu
  • wspieranie działań marketingowo-sprzedażowych firmy
  • zarządzanie licznym zespołem
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
Wymagania:
  • min. dwuletnie doświadczenie w gastronomii na stanowisku managerskim
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • umiejętność budowania relacji i rozwiązywania problemów w zespole
  • samodzielność w pracy
  • biegły język angielski
  • wyśmienite umiejętności zarządzania młodym zespołem
  • chęć do ciągłego udoskonalania siebie oraz swojego regionu
  • perfekcyjna znajomość zasad obsługi klienta
Oferujemy:
  • stabilna forma zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność organizacji pracy własnej

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Kierownik Sprzedaży Regionalnej Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (69)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (896)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2268)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (82)