Doradca Biznesowy Plus [Rekrutacja prowadzona online]

Liberty Poland S.A.

Poznań

27 dni temu

Doradca Biznesowy Plus
[Rekrutacja prowadzona online]
Miejsce pracy: Poznań
Twoje Zadania:
  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa Klientów z sektora małych i średnich firm;
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Kompleksowa opieka nad bazą obecnych Klientów Biznesowych sieci Plus;
  • Dbanie o wizerunek firmy i nawiązywanie nowych kontaktów.
Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotów do jej założenia?
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych poparte sukcesami?
  • Masz prawo jazdy kat. B?
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy;
  • Pracę dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce, posiadającego największa bazę Klientów Biznesowych
  • Bazę klientów oraz opiekę Mentora podczas etapu wdrożenia;
  • Wynagrodzenie podstawowe wynikające z utrzymania bazy Klientów;
  • Dodatkowy system motywacyjny: atrakcyjne nagrody, wyjazdy zagraniczne;
  • Dodatkową prowizję uzależniona od wyników sprzedaży;
  • Spotkania integracyjne;
  • Pakiet szkoleń.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy