Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Biznesowy

Orange Polska S.A.

Rzeszów

3 dni temu

Team Rzeszów

(współpraca na zasadzie działalności gospodarczej)

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych
  • Opieka i utrzymywanie relacji z powierzonymi Klientami
  • Sprzedaż mobilnych usług z oferty Orange
  • Udział w akcjach promocyjnych oraz event’ach
  • Przygotowanie ofert dla Klientów biznesowych oraz podpisywanie umów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Jesteś zaangażowana/y i zmotywowana/y do pracy
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowa/y do jej założenia
  • Nie obawiasz się podjęcia nowych wyzwań
  • Posiadasz chęć rozwoju i poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii
  • Posiadasz doświadczenie w takich branżach jak: telekomunikacja, energia, gazownictwo (dodatkowy atut)
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Wysokie wynagrodzenie: podstawa oraz premię powiązanę z wynikami pracy
  • Program wsparcia w wysokości 10 000 PLN
  • Profesjonalne szkolenia adaptacyjne i stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju Twojej firmy, wymianę Dobrych Praktyk
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
  • Konkursy oraz spotkania firmowe
  • Pracę w zespole doświadczonego Lidera
  • Bazę Klientów w określonym regionie
  • Rozwój kariery lub własnej firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
  • Rekruter

    Sławomir Pietkun

Slawomir.Pietkun@orange.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (824)
Wałbrzych (45)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (101)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (923)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1951)
Radom (156)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (152)