Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    11 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. leasingu pojazdów

mBank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1766 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak się u nas pracuje!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKO/093/0519

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów (głównie w zakresie pojazdów do 3.5 tony) oraz stała i systematyczna budowa portfela klientów
  • pozyskiwanie do współpracy salonów i komisów samochodowych oraz realizacja transakcji pochodzących od tych dostawców
  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami pojazdów
  • przygotowywanie i prezentowanie kompleksowej oferty mLeasing
  • zawieranie umów leasingu/wynajmu (cfm) pojazdów – wraz z ubezpieczeniami komunikacyjnymi
  • wstępna analiza dokumentów pozyskanych od klientów

Masz to COŚ?

  • wykształcenie wyższe lub minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży (dealerzy aut oraz firmy sprzedające samochody, firmy leasingowe i ubezpieczeniowe, sieciowi pośrednicy finansowi, telemarketing)
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw, znajomość technik sprzedaży
  • praktyczną znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, umiejętność budowy długotrwałych relacji z Klientami i dealerami/komisami