Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Doradca ds. Nieruchomości

Metrohouse & Partnerzy
Radom
praca stacjonarna
4898 dni temu

Ogłoszenie numer: 126489, z dnia 2010-12-21

Oferta Metrohouse & Partnerzy S.A. obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W 2010 r. w VI Rankingu Firm Rynku Nieruchomości miesięcznika C.H. Beck Nieruchomości firma Metrohouse & Partnerzy została sklasyfikowana na I miejscu wśród działających na rynku agencji nieruchomości.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów firmy. Do jej podstawowych zadań należy przyjmowanie ofert i obsługa klientów poszukujących nieruchomości.

Wymagania

  • zainteresowanie rynkiem (licencja mile widziana)
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • systematyczność
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, aparat cyfrowy
  • program komputerowy idealnie dopasowany do pracy doradcy
  • udział w szkoleniach, dających podstawę do zdobycia licencji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych