Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA ds NIERUCHOMOŚCI

OMEGA - KANCELARIE PRAWNE
Warszawa, Warszawa, Siedlce
praca stacjonarna
4922 dni temu
omega_baner.jpg

Ogólnopolska Sieć Kancelarii Prawnych

Istniejemy na rynku usług prawnych od 2005 roku tworząc obecnie największą Sieć Kancelarii Prawnych w Polsce.

Świadczymy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Obecnie poszukujemy osób gotowych podjąć współpracę na stanowisku:

Warszawa, Siedlce

Opis stanowiska:

Zadania doradcy:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami (kupno/sprzedaż/najem)
  • wstępna kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • sporządzanie opisów i dokumentacji fotograficznej
  • wprowadzanie ofert do systemu
  • prezentacja ofert klientom
  • budowanie znakomitych relacji z Klientami

Wymagania:

  • upór, samodzielność i konsekwencja w dążeniu do osiągania celów
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji internetowych
  • umiejętność pozyskiwania i wyszukiwania informacji
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie (w przypadku wykształcenia średniego doświadczenie w branży jest konieczne)
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach czytelnego systemu prowizyjnego
  • program komputerowy dostosowany do pracy doradcy ds. nieruchomości
  • opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami
  • szeroki zakres reklamy i marketingu

Forma kontaktu