Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

Michael Page

Warszawa

25 dni temu

Warszawa 33594/001_1555080523

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za aktywną sprzedaż domów i apartamentów.

Informacje o kliencie

W zawiązku z rozwojem naszego Klienta- dewelopera, jednego z liderów w sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów. Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Prezentacje nieruchomości
  • Aktywny kontakt z klientem, przeprowadzanie negocjacji cenowych oraz doradztwo w zakresie zakupu
  • Budowanie długofalowej relacji z Klientem
  • Monitorowanie tendencji na rynku mieszkaniowym
  • Sporządzanie raportów sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo duża mobilność- praca w różnych biurach sprzedaży
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie deweloperskiej
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Stabilna pracę wśród profesjonalistów

Sprzedaż apartamentów
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Sprzedaży

Doradca do spraw sprzedaży, jak sugeruje nam już sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie procesu sprzedaży produktów firmy lub przedsiębiorstwa. Szczegółowy zakres obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze jest ściśle uzależniony od miejsca jego zatrudnienia a więc i charakteru branży. Z pewnością jednak doradca powinien organizować formalną stronę zawieranych transakcji, ...
Doradca ds. Sprzedaży Praca Doradca ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (69)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (890)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2269)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)