Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych / Kierownik ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

P.U.H. B&G
Gliwice
praca stacjonarna
4962 dni temu

Ogłoszenie numer: 122221, z dnia 2010-10-20

P.U.H. B&G

GE Money Bank to część jednego z największych koncernów na świecie- General Electric. Sukces swój zawdzięcza nieustannemu dążeniu do jak najwyższej jakości, znajdowaniu i wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz zaangażowaniu i ciężkiej pracy wykwalifikowanych specjalistów. Partner GE Money Banku to nowa, lepsza jakość zapewniająca najwyższy poziom obsługi, szeroką, konkurencyjną ofertę, silną pozycję, wiarygodność, prestiż i uznanie na rynku. Partner to gwarancja sukcesu, na który składają się przede wszystkim sprzedaż oraz zaufanie i zadowolenie klientów. W związku z dynamicznym rozwojem placówki partnerskiej GE Money Bank w Gliwicach poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

- Sprzedaż produktów i usług bankowych - Kompleksowa obsługa klientów w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dbając o wysoki poziom obsługi - Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe - Doświadczenie w obsłudze klienta - Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem - Komunikatywność i wysoka kultura osobista - Dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych (IE, MS-Office) - Znajomość branży finansowej - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy

- Umowę o prace i atrakcyjne wynagrodzenie - Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy - Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji - Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania.