Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca ds. sprzedaży samochodów użytkowych [rekrutacja online]

Vista HR

Łódź

12 dni temu

Dewiza FIRMY:

Wartości, jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia w odniesieniu do naszych Klientów, Partnerów, a także Współpracowników. Nasza filozofia działania wynika z triady: szacunku, odpowiedzialności i partnerstwa. Nawiązując współpracę z nami gwarantujemy bezpieczeństwo i pełny profesjonalizm.

Nasza organizacja, ludzie i zasoby pracują w oparciu o tzw. design thinking.

Podejście to integruje 3 wymiary: potrzeby i atrakcyjność z punktu widzenia człowieka/klienta (desirability), możliwości technologiczne/zasoby (feasibility) oraz ekonomiczne uzasadnienie przedsięwzięcia (viability).
Design Thinking pozwala nam każdego dnia doskonalić naszą ofertę na każdym jej etapie.

GŁÓWNA DZIAŁALNOŚĆ:

Oferujemy rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z Klientem pozwalają nam dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań i oczekiwań.

Naszym Klientem jest jeden z największych multibrendowych dealerów w Polsce.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Główne obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie klienta B2B,
  • Sprzedaż aut zgodna z polityką rabatową,
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z Firmami zabudowującymi,
  • Ofertowanie, jazdy testowe, doradztwo.
  • Analiza konkurencji oraz rynku samochodów dostawczych,
  • Czynny udział w targach, eventach organizowanych dla Klientów.
  • Budowanie długotrwałych relacji,
  • Raportowanie w systemie CRM.
Wymagamy:
  • Min 2 –letniego doświadczenia w sprzedaży samochodów dostawczych
  • Biegłego poruszania się w nomenklaturze zabudów
  • Umiejętność czytania Siwz będzie dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia).
  • Niezbędna narzędzia pracy
  • Kartę sportową
  • Kartę zdrowia
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Poznaj

Vista HR

Historia Vista HR sięga 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się kierowaniem procesami rekrutacyjnymi, doradztwem zawodowym oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizujemy się w branży medycznej, kosmetycznej i motoryzacyjnej. Zapewniamy pełne doradztwo dla kandydatów poszukujących pracy.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca Samochodów
Sprzedawca samochodów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Osoba zainteresowana tą formą pracy może pracować więc w salonie samochodowym, komisie, na giełdzie pojazdów, czy za pośrednictwem strony internetowej. Do wykonywania tego zawodu nie są wymagane żadne oficjalne uprawnienia czy posiadanie konkretnego wykształcenia. Sprzedawcą ...
Praca Sprzedawca Samochodów