Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansów

UNITY Centrum Ubezpieczeń i Finansów
Poznań
praca stacjonarna
4722 dni temu

Ogłoszenie numer: 153257, z dnia 2011-06-02

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

· sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wiodących TU

· sprzedaż produktów finansowych (kredyty, inwestycje)

· doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań ubezpieczeniowych i finansowych

· realizacja założonych planów sprzedażowych

· analiza finansowa i badanie potrzeb klientów

Wymagania

· wykształcenie minimum średnie lub wyższe, wykształcenie w kierunku ubezpieczeń i finansów mile widziane

· wymagane minimum 2-letnie doświadczenie jako pracownik multiagencji ubezpieczeniowej lub jako doradca finansowy

· wymagane doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

· mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

· niekaralność

Oferujemy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny

· pracę w prężnie rozwijającej się firmie

· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie ubezpieczeń i finansów

· przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy