Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy

Commercial Union Polska Sp. z o. o.
Poznań
praca stacjonarna
5575 dni temu

Ogłoszenie numer: 58340, z dnia 2009-03-12

Firma zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń życiowych ,majątkowych, komunikacyjnych, funduszy inwestycyjnych oraz otwartych funduszy emerytalnych w całym kraju.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Doradca oferuje ubezpieczenia, zgodne z potrzebą klienta. Zapewnia mu fachową opiekę i pomaga wybrać odpowiednie zabezpieczenie finansowe dla niego i jego rodziny. Podstawowym zadaniem doradcy jest rozpoznanie potrzeb osoby zainteresowanej i dostosowanie oferty, trzeba przy tym być rzetelnym i uczciwym , budować zaufanie i dobre relacje . Zadowolony klient gwarantuje dobrą opinię firmie, a co za tym idzie- kontakty do kolejnych osób zainteresowanych inwestowaniem i lokowaniem kapitału. Firma Commercial Union stawia na pracowników- oferując im ciągły rozwój, a także pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych agentów i kadry menadżerskiej. Zasady współpracy: umowa agencyjna z firmą Commercial Union

Wymagania

- Poszukujemy osób odpowiedzialnych, dojrzałych emocjonalnie z dobrą organizacją pracy i samodyscypliną, otwartych na zdobywanie wiedzy. - Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

- Zapewniamy rozbudowany system szkoleń które dostarczane są sukcesywnie, wraz z rozwojem zawodowym agenta. - System wynagrodzeń wspiera początkujących agentów w pierwszym okresie pracy. - Wynagrodzenie brutto: od 2500 do 10000 PLN

Wynagrodzenie

Od 2500 do 10000 PLN