Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA FINANSOWY

AWD Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5701 dni temu

Ogłoszenie numer: 50418, z dnia 2008-10-07

Staliśmy się numerem 1 w Europie. Jesteśmy liderem na rynku niemieckim, pierwszą firmą w Austrii, czołową w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Ponadto rozwijamy swoją działalność w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, na Węgrzech i w Polsce. Naszym klientom przynosimy finansowe bezpieczeństwo i pomagamy zbudować ekonomiczną niezależność.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ref 0908

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów, doradztwo finansowe dla klientów w zakresie kredytów hipotecznych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub doradztwie finansowym;
  • odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów;
  • komunikatywność i umiejętność prezentacji oferty;
  • samodzielność oraz systematyczność;
  • dynamizm w działaniu, dobra organizacja pracy;
  • przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju;
  • wykształcenie min. średnie.

Oferujemy

  • kompleksowe szkolenia;
  • plan Kariery pozwalający objąć stanowiska od doradcy finansowego do dyrektora oddziału;
  • motywacyjny system wynagradzania promujący skuteczność i sukcesy;
  • profesjonalne wsparcie.