Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Finansowy

Realfinance Polska
Warszawa
praca stacjonarna
5657 dni temu

Ogłoszenie numer: 51910, z dnia 2008-11-12

Realfinance jest Polską firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w planowaniu finansowym oraz doradztwie opartym o dostępne na rynku polskim rozwiązania finansowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DF/RF/10

Opis stanowiska

Po okresie szkoleniowym Doradca Finansowy odpowiedzialny będzie za pozyskanie i obsługę Klientów indywidualnych oraz doradztwo w obszarze związanym z planowaniem finansowym z wykorzystaniem produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i bankowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat),
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta,
  • silna orientacja na osiąganie ustalonych celów,
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista. Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych,
  • posiadanie certyfikatów KNUiFE, KNF, brokerskich.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (w początkowym okresie wsparcie finansowe, min. 36 000 PLN/brutto/rok),
  • rozwój zawodowy oparty na najlepszych wzorcach międzynarodowych,
  • specjalistyczne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • możliwość realizowania osobistych ambicji zawodowych,
  • doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania dobrych wyników.