Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Finansowy

Optimum Profit
Warszawa
praca stacjonarna
5366 dni temu

Ogłoszenie numer: 76049, z dnia 2009-10-06

Jeśli chcesz pracować w branży finansowej i osiągać lepsze wyniki sprzedażowe dołącz do Optimum Profit

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • analiza potrzeb Klienta i dobór najlepszego rozwiązania finansowego
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub ubezpieczeniowych
  • motywacja do pracy
  • samodzielność i zaangażowanie w pracy w połączeniu z ukierunkowaniem na osiąganie rezultatów

Oferujemy

  • wsparcie Menagera na każdym etapie pracy
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • atrakcyjny i prosty system wynagrodzeń
  • ciekawą pracę w zespole nastawionym na realizację celów