Doradca handlowy ds. serwisu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław

5 dni temu

Wrocław

Poszukujemy osoby, która jest otwarta na wyzwania w wymagającej branży elektryczno- mechanicznej. Jeśli sprzedaż usług/ produktów technicznych jest Twoją pasją oraz nie uważasz, że w procesie negocjacji najważniejsza jest niska cena- aplikuj!

oferujemy

  • prace w rozpoznawalnej firmie na rynku polskim i europejskim
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dodatkowe benefity dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • samochód służbowy do użytkowania w czasie prywatnym

zadania

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz zarządzanie bieżącymi kontaktami w branży elektryczno- mechanicznej na terenie Dolnego Śląska
  • odpowiedzialność za całość procesu sprzedaży zgodnie ze strategią firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów
  • negocjowanie warunków umów serwisowych

oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem biznesu w branżach technicznych
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • determinacji w działaniu i ambicji w osiąganiu celów
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.