Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Handlowy

Sto Sp.z o.o.

Łódź

32 dni temu

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)
  • opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych
  • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń

Twoje zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami
  • doradztwo handlowe w zakresie oferowanych produktów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • dobra znajomość rynku inwestycyjnego w województwie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Poznaj stanowisko: Doradca Handlowy

Doradca Handlowy jest to osoba, która doradza klientowi w kwestiach handlowych, czyli produktu, usługi danej firmy. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy: realizacja założonych planów sprzedażowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe oraz doradztwo ...
Doradca Handlowy Praca Doradca Handlowy