Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego Mobile

Orange Polska S.A.

Białystok

38 dni temu

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno Jesteśmy zespołem kilkunastu handlowców specjalizujących się w sprzedaży oraz doradztwie usług telekomunikacyjnych. Naszym zadaniem jest pozyskiwanie i współpraca z klientami z segmentu LME. Tworzymy wyjątkową grupę ekspertów, ponieważ odpowiadamy za negocjowanie dużych wartości kontraktów. Jeśli chcesz rozwijać biznes swoich klientów zaaplikuj!

Miejsce pracy: Białystok

Nasz standard:

  • umowa B2B

  • wsparcie finansowe na start - pakiet startowy

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • premia uzależniona od wyników

  • wsparcie Mentora

  • wsparcie operacyjne

Zadania

  • bezpośrednia współpraca z Klientem Biznesowym (segment LME)

  • sprzedaż usług telekomunikacyjnych

Pasujesz do nas jeżeli

  • masz gotowość do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B lub usług telekomunikacyjnych

  • lubisz wyzwania sprzedażowe i skutecznie pozyskujesz nowych Klientów

  • masz prawo jazdy i własny samochód

Mamy dla Ciebie

  • smartfon o wartości 1500 PLN

  • Karta sportowa - preferencyjne warunki

  • Opieka medyczna - preferencyjne warunki

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży