Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Doradca Klienta Biznesowego

ASPIRO S.A.
Łódź
praca stacjonarna
4726 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: DKB/2011/Łódź

Oczekiwania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziana praktyka w sektorze biznesowym branż: finanse, telekomunikacja, ubezpieczenia)
  • Wysoka komunikatywność,
  • Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów,
  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy w dynamicznym środowisku,
  • Duże zaangażowanie oraz nastawienie na sukces,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Mobilność.
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami segmentu biznes oraz rozwój portfela produktowego klientów,
  • Cross-selling bazy klientów,
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i dopasowywanie najkorzystniejszej oferty,
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
Oferujemy:
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie oparte o część stałą i atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników pracy,
  • Atrakcyjne systemy motywacyjne,
  • Wsparcie sprzedażowe w postaci przekazania portfela klientów,
  • Pracę w dynamicznym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ambitne zadania sprzedażowe,
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, internet bezprzewodowy),
  • Wsparcie doświadczonych managerów.