Doradca Klienta ds. Dużych Przedsiębiorstw

mBank S.A.

Warszawa

29 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas motywuje do pracy:

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKO/112/0719

lokalizacja: Oddział Korporacyjny - ul. Grochowska

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów segmentu dużych przedsiębiorstw do współpracy z mBankiem
  • zwiększanie dochodowości na portfelu
  • utrzymywanie relacji i obsługa portfela klientów
  • sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów
  • zwiększanie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu

Masz to COŚ:

  • wykształcenie wyższe (bankowość, finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze bankowości korporacyjnej
  • wiedza z zakresu: produktów bankowości korporacyjnej, finansów przedsiębiorstw, podstaw analizy finansowej,
  • ogólna wiedza z sytuacji ekonomicznej w Polsce i za granicą
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość i skuteczność w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Praca Doradca Klienta (bankowość)